Buck-Boost DC-DC konvertor 25A

DC-DC konvertor pro nabíjení servisní baterie 12 V nebo 24 V ve vozidlech s inteligentním alternátorem (rekuperační brzdění, motory Euro 5 a Euro 6)
Buck-Boost DC-DC konvertor 25A
15 278 Kč 12 626 Kč bez DPH
Cena po registraci:14 972 Kč s DPH
Na dotaz
Kód4657PNORI303025000VýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let
Konvertor DC-DC Buck-Boost je DC-DC konvertor pro nabíjení servisní baterie 12V nebo 24V ve vozidlech s inteligentním alternátorem (rekuperační brzdění, motory Euro 5 a Euro 6). Konvertor nabíjí pomocnou baterii předem nastaveným nabíjecím napětím, čímž eliminuje vysoké napětí (např. Mercedes: 15,4V) a nízké napětí.   Detení systém běžícího motoru Vestavěným detením systémem "běžícího motoru" zabrání hlubokému vybití startovací baterie vozidla. Namísto tohoto deteního systému může být konveror aktivován také pomocí programovatelného vstupu (připojení D +, CAN bus nebo (+) 15).   Plně programovatelné Převodník lze plně naprogramovat pomocí jednoduché a uživatelsky přívětivé aplikace pro PC. (Je potřeba USB kabel typu A na USB typu B samčího kabelu). Software je ke stažení zde: https://www.victronenergy.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše