Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/15A (1) IP22

Nabíječka s bezkonkurenční účinností a nízkou spotřebou energie, s vestavěnou technologií<strong> Bluetooth</strong>. Sofistikovaná mikroprocesorově řízená nabíječka baterií. Jeden výstup, aktivní chlazení.
Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/15A (1) IP22
3 568 Kč 2 949 Kč bez DPH
Cena po registraci:3 497 Kč s DPH
Skladem
Kód3824PNBPC121542002VýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let
Pro všechny modely nabíječek řady BlueSmart platí prodloužená záruka 5 let. Vysoká účinnost S až 94% účinností, tyto nabíječky generují až čtyřikrát méně tepla, ve srovnání s průmyslovým standardem. A jakmile je baterie plně nabitá, spotřeba energie se sníží na 0,5 W, asi pět až desetkrát méně , než je průmyslovým standardem.   Adaptivní 6-stupňový nabíjení algoritmus: test - bulk - absorpce - rekondice - float - skladování Nabíječka je vybavena mikroprocesorem řízeným "adaptivním" Battery managementem. Adaptivní funkce automaticky optimalizuje nabíjecí proces    Režim skladování: méně údržby a stárnutí, když není baterie v provozu Režim skladování - pokud baterie nebyla vybíjena po dobu 24 hodin. V storage režimu je napětí sníženo na 2,2 V / článek (13,2 V na 12 V baterie), aby se minimalizovalo plynování a koroze pozitivní desky. Jednou týdně se napětí zvýší nabsorpční úroveň, aby "vyrovnalo" baterii. Tato funkce zabraňuje vrstvení elektrolytu a sulfataci.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše