Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/30A (3) IP22

Nabíječka s bezkonkurenční účinností a nízkou spotřebou energie, s vestavěnou technologií <strong>Bluetooth</strong>. Sofistikovaná mikroprocesorově řízená nabíječka baterií. Tři výstupy, aktivní chlazení.
Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/30A (3) IP22
5 789 Kč 4 784 Kč bez DPH
Cena po registraci:5 673 Kč s DPH
Na dotaz
Kód3730PNBPC123048002VýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let
Pro všechny modely nabíječek řady BlueSmart platí prodloužená záruka 5 let.   Integrovaný bluetooth Nastavení, zobrazení a konfiguraci Blue Smart IP22 nabíječky můžete prostřednictvím smartphonu. Můžete zobrazit stav nabíječky a baterie. Dokonce ovládat funkce nabíječky pomocí aplikace VictronConnect. Na obrazovce je zobrazena výchozí hodnota napětí a proudu. Stáhnout aplikaci pro iOS a Android můžete zde. Aplikaci VictronConnect si můžete také zdarma stáhnout na Google Play, nebo v App Store. Pro mobilní telefony s operačním systémem Windows tato aplikace zatím není k dispozici. Vysoká účinnost S až 94% účinností, tyto nabíječky generují až čtyřikrát méně tepla, ve srovnání s průmyslovým standardem. A jakmile je baterie plně nabitá, spotřeba energie se sníží na 0,5 W, asi pět až desetkrát méně , než je průmyslovým standardem.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše