Chytré bateriové čidlo Victron Energy do 10m

<div>Bezdrátové čidlo k baterii může předávat informace pomocí Bluetooth o napětí a teplotě baterie do Vašeho Smart MPPT regulátoru. Dosah do 10m.</div>
Chytré bateriové čidlo Victron Energy do 10m
1 110 Kč 917 Kč bez DPH
Cena po registraci:1 088 Kč s DPH
Skladem
Kód3949PNSBS050150200VýrobceVictron Energy B. V.Záruka60 měsíců
Chytré bateriové čidlo (Smart Battery Sense) je bezdrátový senzor napětí a teploty baterie pro solární MPPT regulátory Victron Energy.   Zvyšuje účinnost nabíjení baterie Měřením napětí přímo na napájecích svorkách akumulátoru se zabrání chybám vyplývajícím ze ztráty napětí způsobené odporem kabelu, což zaručuje správné nabíjecí napětí. U olověných baterií se údaje o teplotě baterie používají pro nastavení nabíjecího napětí: studené baterie vyžadují zvýšené nabíjecí napětí, zatímco horké baterie vyžadují napětí snížené. U lithiových baterií se údaje o teplotě používají k znemožnění nabíjení v případě její příliš nízké teploty: nabíjení lithiových baterií o teplotě blízko nebo pod bodem mrazu způsobuje trvalé poškození článků.   Bezdrátové připojení Propojení chytrého bateriového čidla a jednoho nebo více nabíječů je bezdrátové: využívá se technologie VE.Smart Network, bezdrátové technologie na základě Bluetooth Smart.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše