Fronius SMART METER 3f s dotykovým displejem - TS 5KA -3

Fronius SMART METER 3f s dotykovým displejem - TS 5KA -3
6 279 Kč 5 189 Kč bez DPH
Cena po registraci:6 153 Kč s DPH
Skladem
Kód2927VýrobceFRONIUSZáruka24 měsíců
Zařízení je určeno k nepřímému měření a je tedy nutné doplnit 3 ks měřících transformátorů. Vhodné provedení je možno konzultovat.
 

Obousměrný měřič pro záznam spotřeby energie v domácnosti

Fronius Smart Meter je obousměrný měřič, který optimalizuje vlastní spotřebu a zaznamenává křivku zatížení domácnosti. Díky vysoce přesnému měření a rychlé komunikaci prostřednictvím rozhraní Modbus RTU je dynamické řízení přívodu při stanovení limitů dodávek rychlejší a přesnější než u S0. Společně s Fronius Solar.web poskytuje Fronius Smart Meter jasný přehled o spotřebě energie v domácnosti. V řešení pro ukládání energie Fronius Energy Package, které je založeno na Fronius Symo Hybrid, poskytuje Fronius Smart Meter dokonale koordinované řízení různých toků energie a optimalizuje celkové hospodaření s energií. Měřič Fronius Smart Meter je ideální pro použití se střídači Fronius Symo, Fronius Symo Hybrid, střídači Fronius Galvo a Fronius Datamanager 2.0.

Ostatní
VýrobceFRONIUS
Rozměry
Délka (mm)91.50
Hloubka (mm)63.00
Šířka (mm)53.80
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše