Měnič/nabíječ Victron Energy Multiplus 12V/2000VA/80A-32A

<div>Multiplus je výkonný DC-AC hybridní měnič/nabíječ s čistě sinusovým výstupem, s integrovanou adaptivní nabíječkou baterií a ultra rychlým transferovým přepínačem zdroje napájení (baterie/ externí AC zdroj)</div>
Měnič/nabíječ Victron Energy Multiplus 12V/2000VA/80A-32A
28 864 Kč 23 855 Kč bez DPH
Cena po registraci:28 287 Kč s DPH
Skladem
Kód4881PNPMP122200000VýrobceVictron Energy B. V.Záruka60 měsíců
Multifunní měnič/nabíječka Multiplus je multifunní výkonný DC-AC měnič s čistě sinusovým výstupním napětím, se sofistikovanou adaptivní nabíječkou baterie a ultra rychlým transferovým přepínačem napájení (mezi napájením z baterie/ externího zdroje). Střídač je umístěn v plastovém kompaktním krytu v zcela novém atraktivním designu.   Osvědčená spolehlivost Osvědčená spolehlivost profesionálních měničů Victron Energy s plnou zárukou na 5 let. Měnič obsahuje robustní toroidní transformátor, který prokazuje svou spolehlivost v měničích Victron Energy již po mnoho let. Měniče jsou odolné proti zkratu a chráněný proti přehřátí, ať už v důsledku přetížení nebo vysoké teploty okolí.   Vysoký startovací výkon Potřebný ke spuštění zátěží, jako jsou výkonové měniče pro LED lampy, halogenové lampy nebo elektrické nářadí.   Programovatelné relé Multiplus je vybaven programovatelným relé, které ve výchozím nastavení je nastaveno jako poplachové relé.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše