Měnič/nabíječ Victron Energy MultiPlus-II 12V/3000VA/120A-32A

<div>Multiplus-II je výkonný DC-AC hybridní měnič/nabíječ s čistě sinusovým výstupem, s integrovanou adaptivní nabíječkou baterií a ultra rychlým transferovým přepínačem zdroje napájení (baterie/ externí AC zdroj)</div>
Měnič/nabíječ Victron Energy MultiPlus-II 12V/3000VA/120A-32A
36 265 Kč 29 971 Kč bez DPH
Cena po registraci:35 540 Kč s DPH
Na dotaz
Kód4879PNPMP122305010VýrobceVictron Energy B. V.Záruka60 měsíců
MultiPlus plus  + funkce ESS (Energy Storage System) MultiPlus-II je multifunní střídač / nabíječ se všemi funkcemi MultiPlus a možností externího snímače proudu, který rozšiřuje funkce PowerControl a PowerAssist na 50A resp. 100A. MultiPlus-II je ideální pro profesionální námořní, jachtařské, dopravní a ostrovní aplikace mimo distribuční síť. Má také zabudovanou funkci ochrany anti-islanding a je tedy vhodný také pro hybridní aplikace ESS. MultiPlus-II je klíčovým prvkem v systému Victron ESS, který poskytuje flexibilitu pro kombinaci se solárními MPPT regulátory nebo se síťovými FV měniči.   Jeden AC vstup MultiPlus-II je vybaven jedním AC vstupem pro připojení distribuční sítě nebo např. generátoru. Pokud jsou potřeba dva AC vstupy, pak zvolíme jednotku Quattro.   Dva AC výstupy MultiPlus-II je vybaven dvěma AC výstupy. Hlavní výstup AC1 zajistí dodávky energie bez přerušení napájení. Např.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše