Nabíječka baterií Skylla-TG 24V/100A

Přesná nabíječka Skylla mikroprocesorově a inteligentně nabíjí jednu hlavní a jednu pomocnou (startovací) baterii. Vhodné pro všechny typy olověných baterií, možnost individuálního nastavení.  <br />  
Nabíječka baterií Skylla-TG 24V/100A
41 023 Kč 33 903 Kč bez DPH
Cena po registraci:40 203 Kč s DPH
Na dotaz
Kód2936PNSDTG2401001VýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let
Nabíječka Skylla-TG je plně automatické nabíjecí zařízení pro 24 V baterie napájená střídavým nebo stejnosměrným proudem   Perfektní nabíječka pro různé typy baterií Nabíjecí napětí muže být nastavené přesně podle typu bateriového systému (uzavřený nebo otevřený). Zejména uzavřené bezúdržbové baterie musí být nabíjené správným napětím, aby byla zaručena dlouhá životnost. Přebíjení baterie vyústí v nepřiměřené plynování, dojde k porušení uzavřené nádoby bezúdržbové baterie s následným vyschnutím a selháním.   Vhodná pro střídavé AC a stejnosměrné DC napájení (AC-DC a DC-DC činnost) Nabíječka nabízí široký rozsah vstupního napětí 185 - 264 V střídavého proudu a stejně tak 180 – 400 V stejnosměrného proudu. Nabíječka Skylla-TG tak dokáže nabíjet akumulátory střídavým i stejnosměrným proudem.   Vizualizace stavu nabíjení Na předním panelu je pomocí série LED diod indikována aktuální hodnota nabíjecího napětí a proudu.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše