Nabíječka baterií Skylla-TG 24V/30A GMDSS

Přesná nabíječka Skylla-TG GMDSS mikroprocesorově a inteligentně nabíjí hlavní a pomocnou baterii.Možnost napojení na digitální panel s vizualizací provozních a alarmových stavů. 
Nabíječka baterií Skylla-TG 24V/30A GMDSS
29 261 Kč 24 183 Kč bez DPH
Cena po registraci:28 676 Kč s DPH
Na dotaz
Kód4293PNSDTG2400302VýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let
Nabíječka Skylla-TG GMDSS je plně automatické nabíjecí zařízení pro 24 V baterie napájená střídavým nebo stejnosměrným proudem.   Digitální panel GMDSS Nabíječka Skylla-TG GMDSS je určena pro spolupráci s externím digitálním VE.Net panelem GMDSS pro vzdálenou vizualizaci provozních stavů nabíječky, nastavení a aktivaci alarmových funkcí a pro vizualizaci stavu baterie. Panel není součástí nabíječky, je nutno jej zakoupit samostatně. Více na VE.Net panel GMDSS.   Perfektní nabíječka pro jakýkoli typ baterií Nabíjecí napětí muže být nastavené přesně podle typu bateriového systému (uzavřený nebo otevřený). Zejména uzavřené bezúdržbové baterie musí být nabíjené správným napětím, aby byla zaručena dlouhá životnost. Přebíjení baterie vyústí v nepřiměřené plynování, dojde k porušení uzavřené nádoby bezúdržbové baterie s následným vyschnutím a selháním.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše