Nabíječka baterií Skylla-TG 48V/25A

Přesná nabíječka Skylla mikroprocesorově a inteligentně nabíjí jednu hlavní a jednu pomocnou (startovací) baterii. Vhodné pro všechny typy olověných baterií, možnost individuálního nastavení.  
Nabíječka baterií Skylla-TG 48V/25A
24 899 Kč 20 578 Kč bez DPH
Cena po registraci:24 401 Kč s DPH
Na dotaz
Kód4299PNSDTG4800251VýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let
Nabíječka Skylla-TG je plně automatické nabíjecí zařízení pro 48 V baterii napájená střídavým nebo stejnosměrným proudem.   Perfektní nabíječka pro jakýkoli typ baterií Nabíjecí napětí muže být nastavené přesně podle typu bateriového systému (uzavřený nebo otevřený). Zejména uzavřené bezúdržbové baterie musí být nabíjené správným napětím, aby byla zaručena dlouhá životnost. Přebíjení baterie vyústí v nepřiměřené plynování, dojde k porušení uzavřené nádoby bezúdržbové baterie s následným vyschnutím a selháním.   Vhodná pro střídavé AC a stejnosměrné DC napájení (AC-DC a DC-DC činnost) Nabíječka nabízí široký rozsah vstupního napětí 185 - 264 V střídavého proudu a stejně tak 180 – 400 V stejnosměrného proudu. Nabíječka Skylla-TG tak dokáže nabíjet akumulátory střídavým i stejnosměrným proudem.   Vizualizace stavu nabíjení Na předním panelu je pomocí série LED diod indikována aktuální hodnota nabíjecího napětí a proudu.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše