Nabíječka DC-DC Renogy 12V/40A

<div>RNG-DCC1212-40-BC je určena k nabíjení sekundárních baterií během jízdy pomocí primární baterie připojené k alternátoru.</div>
Nabíječka DC-DC Renogy 12V/40A
Cena na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
???
Kód3916VýrobceRenogyZáruka24 měsíců
Tato DC/DC nabíječka 40A je určena k nabíjení sekundárních baterií během jízdy pomocí primární baterie připojené k alternátoru.Umožňuje nabíjet: olověné kapalinové, gelové, AGM a lithiové baterie pomocí vícestupňového nabíjení.Díky nízké hmotnosti a kompaktnímu designu může být nabíječka instalována v karavanech, užitkových vozidlech, nebo na motorových lodích a plachetnicích. Při chodu motoru a alternátoru dobíjí baterie, které se používají na palubě vozidel nebo lodí. KLÍČOVÉ FUNKCE:  Podporované typy baterií: olověné kapalinové, gelové, AGM a lithiové baterie Funkce inteligentní ochrany (izolovaný vstup a výstup, ochrana proti přepětí, ochrana před přehřátím a ochrana proti přepólování) 3-fázové nabíjení (Bulk, Absorpce, and Float) Nabíječka je schopna nabít sekundární baterii na 100% stavu nabití Prodlužuje dobu provozu zátěží, jako jsou ledničky, světla a další.
Ostatní
VýrobceRenogy
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše