Oddělovací transformátor Victron 7000 W, vstup 230 V, výstup 230 V

Vzájemné izolování pobřežního zdroje proudu a elektrického systému lodi pro vyšší bezpečnost a k zabránění galvanické koroze lodi
Oddělovací transformátor Victron 7000 W, vstup 230 V, výstup 230 V
23 023 Kč 19 027 Kč bez DPH
Cena po registraci:22 562 Kč s DPH
Na dotaz
Kód4583PNITR000702001VýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let
Maximální přenášený výkon 7 000 W.   Může být použit pouze pro vstup a výstup 230 V.   U standardních elektroinstalací pojistky nebo proudová ochrana bezpečně zareaguje v případě zkratu nebo propojení fáze se zemněním. Připojením zemnícího kabelu pobřežního napájení ke kovovým částem lodě však vzniká nežádoucí elektrogalvanická koroze. Pokud do lodi přivedeme pouze fázi a pracovní nulu bez zemnění, vzniká nebezpečná situace nefunní proudové ochrany a jističů v případě zkratu kovových částí lodi.   Elektrogalvanická koroze se vyskytuje v situacích, kdy jsou dva odlišné kovy elektricky propojené a současně vystaveny elektricky vodivé kapalině, kterou je například voda, zejména mořská. Obecně méně ušlechtilý kov více koroduje (degraduje), zatímco více ušlechtilý kov je katodicky chráněn a koroze na něm není tak rychlá. Míra galvanické koroze závisí na řadě faktorů jako poměru plochy obou kovů, vodivosti kapaliny, teplotě atd.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše