RuuviTag senzor (4v1)

Ruuvi bezdrátový Bluetooth senzor pro měření teploty, vlhkosti vzduchu, tlaku vzduchu a pohybu, snadno integrovatelný do systémů Victron Energy.
RuuviTag senzor (4v1)
RuuviTag senzor (4v1)
RuuviTag senzor (4v1)
RuuviTag senzor (4v1)
RuuviTag senzor (4v1)
950 Kč 785 Kč bez DPH
Cena po registraci:931 Kč s DPH
Na dotaz
Kód5148Záruka24 měsíců
RuuviTag je bezdrátový Bluetooth senzor, který měří teplotu, vlhkost vzduchu, tlak vzduchu a pohyb. Pomocí mobilní aplikace Ruuvi pro Android a iOS můžete zobrazovat aktuální měřená data a jejich historii přímo na displeji vašeho smartphonu.Integrace RuuviTag a systémy Victron EnergyRuuviTag lze jednoduše integrovat do systémů Victron Energy a využít data poskytovaná senzory k monitoringu nebo nastavení automatických akcí. Senzor komunikuje přes Bluetooth s jednotkou Cerbo GX.RuuviTag je ideální pro monitoring venkovního i vnitřního prostředí obytných vozů, karavanů, dodávek a lodí, ale i k monitoringu environmentálních dat pro ostrovní a ESS systémy Victron Energy. Vlastnosti:Snadné použití:RuuviTag můžete začít používat již za 1 minutu, k senzorům potřebujete pouze chytrý telefon a bezplatnou mobilní aplikaci. Při používání aplikace nevznikají žádné průběžné měsíční náklady.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše