U-f guard napěťová a frekvenční ochrana - HDO

Třístupňová síťová ochrana pro 3-fázové i 1-fázové soustavy se sledováním frekvence, fázových nebo sdružených napětí. Vstup HDO. <p> </p>
U-f guard napěťová a frekvenční ochrana - HDO
9 290 Kč 7 678 Kč bez DPH
Cena po registraci:9 104 Kč s DPH
Skladem
Kód3982Záruka24 měsíců
Třístupňová síťová ochrana pro 3-fázové i 1-fázové soustavy se sledováním frekvence, fázových nebo sdružených napětí. Navíc přístroje v prodeji od 1. 2. 2020 lze použít i jako náhradu za jednostupňové nebo dvoustupňové ochrany pokud se nastaví v menu na měření v módu jedno nebo dvou stupňů měření, aby přístroje neměřily v prvním stupni nadpětí agregované hodnoty 10 minutových intervalů. Hlavní vlastnosti:- vstup pro vodič se signálem hromadného dálkové ovládání pro okamžité rozpojení relé jako nadřazený povel všem ostatním funkcím přístroje- dovoluje připojení širokého spektra zdrojů nebo spotřebičů elektrické energie- tato série vyhovuje normě ČSN EN 50438 pro paralelní připojení mikrogenerátorů k veřejné distribuční síti, v souladu s připojovacími podmínkami PPDS č. 4 platné od 1. 1. 2018- přehledný displej okamžitě zobrazuje parametry sítě bez nutnosti připojování dalšího čtecího zařízení jako např.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše