U-f guard S napěťová a frekvenční ochrana - HDO

Třístupňová síťová ochrana pro 3-fázové i 1-fázové soustavy se sledováním frekvence, fázových nebo sdružených napětí se zabudovaným odpínačem pro spínané proudy do 3x16 A. Vstup HDO.
U-f guard S napěťová a frekvenční ochrana - HDO
9 650 Kč 7 975 Kč bez DPH
Cena po registraci:9 457 Kč s DPH
Skladem
Kód4916Záruka24 měsíců
Třístupňová síťová ochrana pro 3-fázové i 1-fázové soustavy se sledováním frekvence, fázových nebo sdružených napětí a vstupem pro HDO.   Hlavní vlastnosti: - se zabudovaným odpínačem pro spínané proudy do 3x16 A, není třeba další silový odpojovací prvek - tato série vyhovuje normě ČSN EN 50438 pro paralelní připojení mikrogenerátorů k veřejné distribuční síti, v souladu s připojovacími podmínkami PPDS č. 4 platné od 1. 1. 2018 - přehledný displej okamžitě zobrazuje parametry sítě bez nutnosti připojování dalšího čtecího zařízení jako např. počítače - s jednoduchým ovládáním menu lze zobrazit zaznamenané poruchy v historii a to včetně skutečného data a času - vysoká kvalita měřených napětí TRUE RMS s přesností lepší než ±0,5 % - špičková přesnost měření síťové frekvence s odchylkou do ±0,005 Hz   Podrobné technické parametry naleznete v přiloženém manuálu.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše