Victron Energy Color Control GX

<div>Barevný kontrolní panel pro komplexní správu, řízení systému a vzdálený monitoring. <strong>Nově s českým menu.</strong></div>
Victron Energy Color Control GX
Victron Energy Color Control GX
Victron Energy Color Control GX
12 212 Kč 10 093 Kč bez DPH
Cena po registraci:11 968 Kč s DPH
Skladem
Kód4312PNBPP010300100RVýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let
Color Control GX panel s nepřekonatelnou nabídkou možností, nově i s českým menu! Panel poslední generace s intuitivním ovládáním a přehledným sledováním vašeho systému. Možnost zapojení měničů Victron Energy řady Phoenix, měničů/nabíječek řady MultiPlus a Quattro, solárních regulátorů Blue Solar MPPT, sledovače stavu baterií řady BMV, nabíječky baterií řady Skylla-i, digitální multifunní panely 200/200A i 200/200A GX atd. Možnost napojení internetu přes ethernetový kabel. Možnost napojení Wifi, GPS (Global Positioning System), vzdálené sledování a komunikace a přenastavování sledovaných zařízení. Aktualizace firmwaru je možno provádět automaticky, pokud bude zařízení napojeno na internet nebo manuálně pomocí SD karty (není součástí zařízení). Možnost napojení a sledování jedno i vícefázových systémů.   Prohlédněte si podrobný online manuál s popisem všech funkcí zde.   Podsvětlený barevný a velký displej je zárukou přehlednosti.
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše