Victron Energy Venus GX

<div> <div>Venus Vám umožňuje česky komunikovat se všemi součástmi Vašeho systému z produktů Victron Energy a zajistí, aby dokonale pracovaly. </div> </div> <p> </p>
Victron Energy Venus GX
Victron Energy Venus GX
Victron Energy Venus GX
Victron Energy Venus GX
7 692 Kč 6 357 Kč bez DPH
Cena po registraci:7 538 Kč s DPH
Skladem
Kód4431PNBPP900400100VýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let
Venus Vám umožňuje česky mluvit se všemi součástmi Vašeho systému a zajistí aby, dokonale pracovali. Sledujte živá data, provádějte změny nastavení, aktualizujte pomocí smartphonu, nebo PC přes volně přístupný portál VRM. Venus GX poskytuje intuitivní ovládání a monitorování a možnost vzdáleného nastavování systému Victron Energy, které jsme pro Vás nově připravili i v českém jazyce. Má stejnou funnost jako podobná jednotka Color Control GX s několika výhodami: - nižší cena hlavně proto, že nemá LCD displej ani tlačítka- 3 vstupy čidla nádrže- 2 teplotní vstupy Prohlédněte si podrobný online manuál s popisem všech funkcí zde. Představení jednotky Venus GX Aktualizace firmwaru je možno provádět automaticky, pokud bude zařízení napojeno na internet (přes UTP kabel, nebo pomocí vestavěné WiFi). Podporované produkty:- Jednotky MultiPlus a Quattro, includjednofázové i třífázové systémy. Monitorování a kontrola(zapnutí / vypnutí a omezovač proudu).
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše