Victron Energy Venus GX

<div> <div>Venus Vám umožňuje česky komunikovat se všemi součástmi Vašeho systému z produktů Victron Energy a zajistí, aby dokonale pracovaly. </div> </div> <p> </p>
Victron Energy Venus GX
Victron Energy Venus GX
Victron Energy Venus GX
Victron Energy Venus GX
9 210 Kč 7 612 Kč bez DPH
Cena po registraci:9 025 Kč s DPH
Na dotaz
Kód4431PNBPP900400100VýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let
Venus Vám umožňuje česky mluvit se všemi součástmi Vašeho systému a zajistí aby, dokonale pracovali. Sledujte živá data, provádějte změny nastavení, aktualizujte pomocí smartphonu, nebo PC přes volně přístupný portál VRM.   Venus GX poskytuje intuitivní ovládání a monitorování a možnost vzdáleného nastavování systému Victron Energy, které jsme pro Vás nově připravili i v českém jazyce. aMá stejnou funnost jako podobná jednotka Color Control GX s několika výhodami:   - nižší cena hlavně proto, že nemá LCD displej ani tlačítka - 3 vstupy čidla nádrže - 2 teplotní vstupy   Prohlédněte si podrobný online manuál s popisem všech funkcí zde.  Představení jednotky Venus GX   Aktualizace firmwaru je možno provádět automaticky, pokud bude zařízení napojeno na internet (přes UTP kabel, nebo pomocí vestavěné WiFi).   Podporované produkty: - Jednotky MultiPlus a Quattro, includjednofázové i třífázové systémy. Monitorování a kontrola (zapnutí / vypnutí a omezovač proudu).
Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše