Victron Energy Venus GX

Venus Vám umožňuje česky komunikovat se všemi součástmi Vašeho systému z produktů Victron Energy a zajistí, aby dokonale pracovaly.   
Victron Energy Venus GX
Victron Energy Venus GX
Victron Energy Venus GX
Victron Energy Venus GX
9 584 Kč 7 921 Kč bez DPH
Cena po registraci:9 392 Kč s DPH
Skladem
Kód4431PNBPP900400100VýrobceVictron Energy B. V.Záruka5 let

Venus Vám umožňuje česky mluvit se všemi součástmi Vašeho systému a zajistí aby, dokonale pracovaly. Sledujte živá data, provádějte změny nastavení, aktualizujte pomocí smartphonu, nebo PC přes volně přístupný portál VRM.

Venus GX poskytuje intuitivní ovládání a monitorování a možnost vzdáleného nastavování systému Victron Energy, které jsme pro Vás nově připravili i v českém jazyce. Má stejnou funkčnost jako podobná jednotka Color Control GX s několika výhodami:

- nižší cena hlavně proto, že nemá LCD displej ani tlačítka
- 3 vstupy čidla nádrže
- 2 teplotní vstupy

Aktualizace firmwaru je možno provádět automaticky, pokud bude zařízení napojeno na internet (přes UTP kabel, nebo pomocí vestavěné WiFi).

Podporované produkty:
- Jednotky MultiPlus a Quattro, includjednofázové i třífázové systémy. Monitorování a kontrola
(zapnutí / vypnutí a omezovač proudu). Změna konfigurace je možná (pouze vzdáleně přes internet, ne bez připojení k internetu).
- BlueSolar MPPT Solarní regulátory s VE.Direct portem.
- BlueSolar MPPT 150/70 a MPPT 150/85 s VE.Can portem.
- BMV-700 produkty se zapojí přímo do VE.Direct portu na Venus GX – pro toto použijte VE.Direct  kabel.
- Nabíječky baterií Skylla-i
- NMEA2000 čidla nádrží
- USB GPS může být připojen do USB portu. TheData jsou posílána do VRM Portálu pro účely sledování. Mapa na VRM zobrazí poslední pozici.
- Síťové invertory Fronius
Pokud je třeba připojit více než dva produkty VE.Direct, lze použít USB.
VRM Online Portal

Kromě sledování a kontroly produktů Victron, předává Color Control GX také informace naší bezplatné monitorovací internetové stránce: VRM online portálu. Portál a kompletní monitoring je zcela zdarma.

Zaznamenávání dat
Po připojení k internetu jsou všechna data odeslána na portál VRM. Pokud není k dispozici připojení k internetu, data Venus GX ukládají data interně do 48 hodin. Vložením karty microSD nebo USB paměti můžete uložit více dat. Tyto soubory lze poté nahrát na portál VRM nebo provést konverzi offline pomocí aplikace VictronConnect pro analýzu.

Automatické spuštění / zastavení Generátoru
Vysoce přizpůsobitelný systém start / stop. Používejte stav nabití, napětí, zatížení a další parametry. Definujte speciální sadu pravidel pro klidné časy a volitelně měsíční zkušební provoz.

Ostatní
VýrobceVictron Energy B. V.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše